Sklep internetowy Joyero, dostępny pod adresem www.joyero.pl, prowadzony jest przez firmę Joyero Elżbieta Tarulewicz, ul. Dywizji Wołyńskiej 85, 80-041 Gdańsk, tel. kom. 508-596-998, NIP: 584-256-41-25, Regon: 220672321

 

Regulamin zakupów

 

  1. Sklep internetowy joyero.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

 

  1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie joyero.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 

  1. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

 

4. Zamówiony towar dostarczamy paczką pocztową priorytetową "paczka24" za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostaw. Możliwość bezpłatnej dostawy bezpośrednio przez firmę Joyero, jest przwidziana dla stałych klientów firmy, w dniach powszednich, na terenie Trójmiasta i okolic. Opcja, ze względu na charakter działalności Joyero, musi zostać potwierdzona przez kontakt telefoniczny, bądź mailowy.

5. Możliwą formą płatności jest:

     - płatność gotówką przy dostawie bezpośredniej

6.  Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia

7. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Dostawa bezpośrednia- po uzgodnieniu.

Joyero nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską z umowy przewozowej. W przypadku opóźnień lub problemów, firma Joyero udostępnia klientowi numer nadania przesyłki pocztowej.

Promocja "Dostawa Gratis" obowiązuje od dnia 12.07.2017 do odwołania.

Dotyczy zamówień w sklepie internetowym joyero.pl, których koszt wynosi 150zł lub więcej. Dostawa zamówionych produktów w tym przypadku jest darmowa.

8. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu joyero.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas zakupu towaru w sklepie internetowym.

 9. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie joyero.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

10. Firma Joyero zbiera i przetwarza dane osobowe zgodnie z obowiązującym prawem

( Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 ze zm. ).

Wszelkie dane kupującego traktowane są jako poufne i przechowywane są w sposób uniemożliwiający dostęp osobom niepowołanym

( Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 ze zm. ).  

W celu przeprowadzenia transakcji online konieczne jest podanie stosownych danych tzn. danych osobowych i informacji niezbędnych do zrealizowania zamówienia. Podanie danych przez klienta jest dobrowolne i równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie. Wszystkie dane udostępnione przez kupującego podlegają ochronie i są wykorzystywane jedynie w celu i zakresie koniecznym do realizacji zamówienia oraz w celach marketingowych firmy. Dane gromadzone przez firmę będą ujawniane w ograniczonym zakresie i ściśle określonym celu np. Poczcie Polskiej w celu dostarczenia przesyłki.