KOSZTA PRZESYŁKI WYNOSZĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE TYLE ILE POBIERZE POCZTA POLSKA!

W RAZIE JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI PROSZĘ PYTAĆ O ORIENTACYJNY KOSZT:)

Zamówiony towar dostarczamy paczką pocztową priorytetową"paczka24", za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostaw. Możliwość bezpłatnej dostawy bezpośrednio przez firmę Joyero, jest przewidziana dla stałych klientów firmy, w dniach powszednich, na terenie Trójmiasta i okolic. Opcja, ze względu na charakter działalności Joyero, musi zostać potwierdzona przez kontakt telefoniczny, bądź mailowy.

Możliwą formą płatności jest:

     - płatność gotówką przy dostawie bezpośredniej

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni  Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Dostawa bezpośrednia- po uzgodnieniu.

Joyero nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską z umowy przewozowej. W przypadku opóźnień lub problemów, firma Joyero udostępnia klientowi numer nadania przesyłki pocztowej.

UWAGA!

Koszty dostawy wynoszą tylko tyle, ile pobiera Poczta Polska.

Każdy wysyłany przedmiot jest starannie pakowany i zabezpieczony przed podróżą.

Promocja "Dostawa Gratis" obowiązuje od dnia 12.07.2017 do odwołania.

Dotyczy zamówień w sklepie internetowym joyero.pl, których koszt wynosi 150zł lub więcej. Dostawa zamówionych produktów w tym przypadku jest darmowa.